Sizin İçin Tasarlayalım

Edit Template

Ben Kimim?

Her markanın, her önemli projenin ve/veya her kişinin arkasında kendi hikayesi mevcuttur. Bunun üzerine başarı ve başarısızlık tartışılır. Hatta tam da bunun için deneyim denilen şeyin ne kadar da önemli olduğu anlatılır. "Ben oldum" demem için 25 yıl gerekti.

QIRDAR Markası bir hediye proje markasıdır. İş hayatımın yarısı  gıda proses mühendisliği ;diğer yarısı kurumsal satış ve pazarlama ile geçti. Yöneticilik yaptım. Ana enstrümanım hep el yapımı çikolatalardı. Önemli markaların pek çoğunun doğum hikayesindeki başrollerden biri bendim. Belki çevremdeki herkese göre geç başladım, çünkü başarısızlıktan korkuyordum ya da kendime güvenmiyordum. Bu işte uzun zaman harcadım, şu an bildiklerimi bilseydim, yine ŞU AN başlardım. Ama her türlü başlamamak en kötü senaryoyduŞimdi diyorum ki iyi ki başlamışım.

Sema Kırdar

Her markanın, her önemli projenin ve/veya her kişinin arkasında KENDİ hikayesi mevcuttur.

Yol hikayemde çok fazla fırsat ve proje üzerinde çalıştım. Çok önemli kurumlara bir sürü  proje yaptım. Ya  evet!’ ya da kesinlikle hayır’ dedim. Tamamen net oldum.

%100 heyecanlanmadığım hiçbir projeye girişmedim.

Eleştiri almayı normal karşılamak ve eleştiriyle barışık olmak  hep en önemli özelliklerimden birisi oldu. Her bir eleştiri ürünün ya da fikrin gelişmesine çok büyük katkı sağladı..

Çocukluktan beri her şeye hep farklı açıdan baktım. Bu inovasyonu oluşturdu.  Pes etmedim, olumsuz fikirlere teslim olmadım.  Herkes benim gibi düşünebilseydi, aklınızdaki fikir çoktan yapılırdı. Projelerim hep yenilikçi ve benden olan projelerdi. Çevremle paylaştım ve gerçekleştirdim. Onlar  beni  ve hediye projelerimi başkalarına anons etti ve en çok onlar teşvik etti.

 Benim yola çıktığım iş ne part time ne de ücretli işlerin arasında yapılacak bir iş. Eğer başarılı olduysam bizzat ben  işin içerisinde oldumHer projeme yeni doğmuş bebek gibi ilgi gösterdim. Her an çıkacak olan problemleri yeri ve zamanında çözmek için mutlaka ORADA oldum.

Eğer sadece para kazanmak istiyorsanız ve bunun için bir şirket kuruyorsanız bence  siz başarılı bir iş insanı değilsinizdir. Tabii ki her bir şirket sahibinin önemli hedeflerinden birisi de para kazanmaktır, fakat en büyük motivasyon insanın iç dünyasıdır. Başarılı olma duygusu en büyük motivasyondur. Bu her türlü kazancı getirir.

 Çıktığımız  yolda karşılaşacağımız engellerle kavga etmemeye, onları keyifli ve kendime has çözüm yollarıyla çözmeye hazır oldum hep. Ama en çok sevgili eşim ile oğlumuza ilham vermek istedik. Herkes çocuğuna elinden geldiği kadar güzel bir miras bırakmak ister. Ben de yavruma bir başarı hikayesi ve QIRDAR markasını bırakmak istedim.

Şimdi  deneyimli bir ekip ile geçmiş ve geleceğin çikolata tatlarını  hediye ediyoruz. Geriye dönüp tekrar ve tekrar yemek isteyeceğiniz tatlar tümüyle projeye özel ,inovatif, şık ve bütçesi uygun sunumların içinde.

Bu yolda sizin de hikayenizin içinde olmak dileğiyle…

Bize hayalinizdeki çikolatayı anlatın!

Size, kurumunuza özel tasarımları hayata geçirelim! Aşağıdaki butona hemen tıklayın ve hayallerinizi bizimle gerçekleştirin!

Geçmiş ve geleceğin çikolata tadlarını hediye ediyoruz.

Hızlı Bağlantılar

Neler Yapıyoruz

Ben kimim ?

Kurumsal

Ürünlerimiz

Önemli Bağlantılar

Kullanım Politikası

Aydınlatma Metni

Gönderim Politikası

Bize Ulaşın

İletişim

© 2024 Qırdar Chocolate | Tasarım Uidea