Sizin İçin Tasarlayalım

Edit Template

Kurumsal

Siz hayal edin, Qırdar tasarlasın….

Qırdar olarak amacımız, dünya standartlarına uygun, el yapımı Fransız ve Belçika çikolatasını siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda Fransa’dan getirdiğimiz Valrhona ve Belçika’dan getirdiğimiz Callebaut kuvertürleri özel reçetelerle hazırladığımız farklı dolgu ve lezzetlerle buluşturmaktayız.

Boy favourable day can introduced sentiments entreaties. Noisier carried of in warrant because. So mr plate seems cause chief widen first. Two differed husbands met screened his. Bed was form wife out ask draw. Wholly coming at we no enable. Offending sir delivered questions now new met. Acceptance she interested.

Çikolatadan Hayaller…

İlkemiz; satın almadan üretime, paketlemeden satışa üretim zincirinin her noktasında en yüksek kaliteye ulaşmaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti bu zincirin en önemli halkasıdır. Şirketimiz, üretim politikası gereği sağlık ve kaliteyi ön planda tutar. Raf ömrünü uzatan herhangi bir katkı maddesi içermeyen ürünlerimiz, siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda planlı olarak üretilmekte ve en taze haliyle sunulmaktadır.

Qirdar Çikolata olarak “Handmade“ ürünlerimizi farklı sektörlerden özel ve resmi birçok kurum ve firma ile buluşturmaktayız. Türkiye genelinde kurumsal müşterilerimize proje geliştirmeden ulaştırmaya kadar en hızlı ve en profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz.

Bu bağlamda doğru ürünün hazırlanıp gönderilmesinin yanı sıra ürünün zamanında ulaşmasına da azami hassasiyeti göstermekteyiz. Çok farklı tatlardan oluşan geniş koleksiyonumuzla hizmetinizdeyiz. Glütensiz ve şekersiz gibi birçok ürünü talebiniz doğrultusunda hazırlamaktayız.

Özel tasarım ürünler, birbirinden farklı kurumsal etkinlikler ve sevdiklerinize göndermek istediğiniz tüm özel çikolata ve hediyeler için seçkin alternatifler sunmaktayız.

Takımımızla Tanışın

Sema Kırdar

Sema Kırdar

Kurucu | Founder
İskender Kırdar

İskender Kırdar

Kurucu | Founder
Sercan Çankaya

Sercan Çankaya

Yönetici Şef | Executive Chef
Büşra Aksu

Büşra Aksu

Arge Uzmanı | R&D Specialist

Bize hayalinizdeki çikolatayı anlatın!

Size, kurumunuza özel tasarımları hayata geçirelim! Aşağıdaki butona hemen tıklayın ve hayallerinizi bizimle gerçekleştirin!

Geçmiş ve geleceğin çikolata tadlarını hediye ediyoruz.

Hızlı Bağlantılar

Neler Yapıyoruz

Ben kimim ?

Kurumsal

Ürünlerimiz

Önemli Bağlantılar

Kullanım Politikası

Aydınlatma Metni

Gönderim Politikası

Bize Ulaşın

İletişim

© 2024 Qırdar Chocolate | Tasarım Uidea